Poradenství při malování bytu

Poradenství pro útulný domov

Nové vymalování Vašeho domova je krok, který ovlivní pohodu bydlení na několik let. Proto Vás rádi podpoříme v hledání řešení, se kterým budete zcela spokojeni. Náš poradenský servis Vám umožní zvážit možné cesty k novému vzhledu Vašeho prostoru a doporučí vhodné kombinace barevností, technik a materiálů.

Chcete vymalovat, ale tápete při výběru barev?

Při práci s barvami je téměř nereálné se domluvit na požadovaném odstínu a sytosti bez možnosti barvu vidět. Proto máme připravené pro klienty obsáhlé vzorníky. Pokud má zákazník jasnou představu, zvolený odstín pouze najdeme a necháme ho namíchat. V případě, že si není úplně jistý účinky barvy nebo kombinací zvolených tónů, rádi poradíme.

Kromě teoretických znalostí máme i praktické zkušenosti, a tak víme, které barvy prostor opticky zmenšují a zútulňují a co je třeba namíchat, aby malý pokoj působil vzdušněji. Správné poradenství při barevném ladění dodá prostoru moderní švih, dokážeme podpořit i vyznění retro interiérů či bytů a domů s historickým nábytkem. Pro lepší představu Vám dokážeme vytvořit v počítači grafické návrhy maleb na základě fotografií Vašeho interiéru.

Chcete interiér doladit obrázky, ornamenty či jinými dekory?

Připravili jsme pro Vás již hotové šablony, které v případě potřeby upravíme pro Váš interiér.
Pokud máte speciální přání, vytvoříme Vám dekor na míru. Ztvárníme vaše sny, představy, necháme se inspirovat Vámi přinesenou předlohou.
Pro vytvoření snadnější představy a maximalizaci výsledného efektu, naše poradenství zahrnuje grafický návrh, jak bude interiér po použití šablony nebo dekoru vypadat.

Šablony bývají s oblibou také žádány našimi zákazníky při malbách exteriérů. Zdobíme jimi například vývěsní štíty obchodů, restaurací, fasády školek a rodinných domů.

Zaujal Vás benátský štuk či speciální dekorativní techniky?

Speciální dekorativní techniky jsou naší „srdeční“ prací, a tak kromě klasických ukázek ve vzornících a katalozích výrobců materiálů poskytujeme klientům možnost vybírat z námi vytvořených ukázek. Jsou vytvořeny ve větších rozměrech a dávají ještě lepší představu o konečném efektu malby.
Pro získání inspirace rádi ukážeme fotografie z ukázkových místností našich dodavatelů a v případě zájmu zařídíme osobní návštěvu v některé z nich. Podle Vámi předložené fotografie jsme schopni nalézt odpovídající materiál a techniku zpracování samozřejmě s přihlédnutím k požadovaným užitným vlastnostem a ceně malby.

Chcete interiér doladit do puntíku?

Ve všech případech je možné přizvat Feng Shui poradkyni a řešit výběr barev v závislosti na požadovaných účincích na člověka. Ve Feng Shui totiž existují jednoduchá a velmi účinná pravidla, jak pomocí barev podpořit komunikaci, aktivitu obyvatel, posílit finanční růst, dosáhnout zklidnění a kvalitního odpočinku…

Poradenství při problematickém povrchu.

Problematických povrchů se nebojíme. U stěn, kde dochází k rosení, tvorbě plísní, nebo opakovanému prostupování různých skvrn, hledáme vždy taková řešení, která jsou dlouhodobá a ideálně nežádoucí jev trvale odstraní.

www.malujemedomov.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *