Služby nejen malířské

Jak pracujemev_kleku_pul

  • Zavolejte nám nebo napište, co pro Vás můžeme udělat.
  • Sjednáme si schůzku a prohlédneme prostor. Na schůzce upřesníme požadovaný výsledek. Po doladění všech detailů Vám předložíme cenovou nabídku.
  • Po jejím odsouhlasení uzavřeme smlouvu a doladíme detaily ohledně stěhování a přesunů nábytku a ostatního vybavení, zakrytí podlah, oken, dveří, nábytku.
  • Přijedeme ve stanoveném čase, místo připravíme, nachystáme podklad, vymalujeme, uklidíme a případně dle domluvy přesuneme nábytek na požadované místo.
  • Společně provedeme kontrolu a předáme hotové dílo.

Malujeme jednou i více barvami

Vymalujeme Váš interiér jednobarevně i vícebarevně. Bílé, okrové, zelené, růžové či blankytně modré stěny… vytváříme opravdu rádi. Barvu Vám namícháme přesně podle zvoleného odstínu, stěny budou zářit čistotou jasného tónu. S výběrem Vám pomůžeme. Jsme malíři tělem i duší a barvy jsou naší profesí. Tak můžeme přispět užitečnými radami ohledně jejich působení k dosažení kýženého efektu.

Dle zájmu můžeme k jednání přizvat Feng Shui poradkyni. Umění Feng Shui se zabývá působením prostoru na lidskou psychiku a vytvořilo účinné metody, jak dosáhnout harmonie.

Dekorativní motivy a písmo

Osobitý charakter interiéru lze podtrhnout dekorativními motivy. Můžeme Vám stěny dekorovat ornamentem, pohádkovou postavičkou i vytvořit zcela originální výjev podle Vaší fantazie. Jsme zběhlí v písmomalířství, malujeme vývěsní štíty restaurací, obchodů i galerií. Vytvoříme Vám grafický návrh, který v počítači umístíme na fotografii stávající plochy, abyste získali co nejlepší představu o konečném dojmu.

Dekorativní techniky a reliéfní malby

Krásná stěna nemusí být jenom hladká. Pro jedinečné klienty s výjimečnými interiéry pracujeme speciálními dekorativními technikami a reliéfními malbami. Vytváříme imitace mramoru, kamene, cihel, dřeva, kůže, benátských štuků, marmorina, travertina. Použitím zmíněných technik kvalitativně povýšíte vyznění Vašeho pokoje či kanceláře. Techniky provádíme jak v luxusních variantách s materiály předních italských výrobců, tak i v cenově vstřícných.

Exteriérové práce

Milujeme pobyt venku, a proto se věnujeme i malbám a nátěrům v exteriéru, především nátěrům dřevěných a kovových plotů. Náš tým dokáže téměř jakoukoli stěnu, strop, či plot změnit tak, že vypadá jako nový. Dbáme na důkladnou přípravu povrchu, aby nátěry dobře držely a „spolupracovaly“ s podkladem. Používáme výhradně systémová řešení, malbu a všechny potřebné vrstvy pod ní od jednoho výrobce v doporučovaných kombinacích. Vždy dodržujeme technologické postupy a předepsané přestávky.