Cena - jak ji kalkulovat

Cena malování – co ji ovlivňuje

Snažíme se zákazníkům maximálně vyjít vstříc v termínech realizace i tvorbě ceny. Každý prostor však potřebuje jinou péči a některé technické detaily mohou ovlivnit délku a náročnost práce. Finální cena se tak může prostor od prostoru lišit.

Vždy je třeba přihlédnout k aktuálnímu stavu povrchu (pevnost a vlastnosti starých maleb, kvalita provedení starých maleb, počet vrstev starých maleb). Mnohé skvrny od mastnoty, nikotinu, kečupu, sazí, fixů na zdech mají tendenci prostupovat barvou, plísně ohrožují zdraví obyvatel, proto je třeba zvolit vhodná protiopatření.

Každý povrch vyžaduje jiný postup. Od počtu barev, stupně otěruvzdornosti a omyvatelnosti se odvíjí pracnost a technologické požadavky.

Velikost a složitost motivů vytvářených pomocí šablon je přímo úměrná časové náročnosti.

Naše cena bude fér

Jednoduše nám zavolejte nám nebo napište, co pro Vás můžeme udělat. Sjednáme si schůzku a prohlédneme prostor. Na schůzce zkonkrétníme požadovaný výsledek. Po doladění všech detailů Vám předložíme nabídku. Věříme, že naše cena bude pro Vás přijatelná.

Po odsouhlasení nabídky uzavřeme smlouvu a doladíme detaily ohledně stěhování a přesunů nábytku a ostatního vybavení, zakrytí podlah, oken, dveří, nábytku. Přijedeme ve stanoveném čase, místo připravíme, nachystáme podklad, vymalujeme, uklidíme a případně dle domluvy přesuneme nábytek na požadované místo. Společně provedeme kontrolu a předáme hotové dílo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *