malování v létě

Dárek pro letní malování

Zdravíme všechny stálé návštěvníky našich stránek i pravidelné odběratele novinek v oblasti malování, náhodné návštěvníky, všechny čtenáře, kteří spletí vyhledávačů doputovali až k nám.

Blíží se léto, pro někoho sezóna lenošení, ale pro nás čas největší aktivity, protože právě teplo je naším ideálním spojencem. Malby nám nyní skvěle schnou, při jejich nanášení nehrozí problémy s přilnavostí ani jejich zmrznutí.

Barvy krajiny do vašeho domova

Nechte se inspirovat barvami přírody, zlatým třpytem léčivé kručinky, vášnivou červení muškátů a růží, krémovými tóny kvetoucích bezů a jásavou modří pomněnek a hadinců. Přeneste do svých domovů pomocí barev vůni květů, ševelení keřů a jásavou píseň ptáků. Uchovejte si na stěnách svého domova vzpomínky na čas dlouhých procházek a krátkých rukávů, aby vás zahřívaly i v době sychravého počasí, nečasu a bílého bláta. Zkrátka malujte, natírejte, tvořte, nebo nechte práci na nás. Pomůžeme vám při výběru vhodného odstínu, ukážeme možnosti různých technik, v domluveném čase vymalujeme a uklidíme…Zkrátka se Vás budeme snažit hýčkat.

K malování dárek navíc

Dárky jsou radostnou záležitostí. Potěší, vykouzlí úsměv a radost. Právě pro ni, pro vaše rozzářené oči vyhlašujeme nyní speciální akci, která bude trvat do konce prázdnin. Na každého, kdo si nechá u nás kompletně vymalovat interiér, čeká 30% sleva na 15 m2 libovolně vybrané techniky.

Vybírat je opravdu z čeho. Rádi vám vymalujeme v jednom tónu, ale s nadšením se rovněž pustíme do dekorativních maleb velature, antického štuku, marmorina či travertina… Rádi bychom, abyste poznali, jak skvěle interiér dotváří tahy štětce imitující kámen, cihlu, dřevo, mohli vychutnat luxus prověřených technik, co lze vidět v těch nejprestižnějších prostorech.

Létu a barvám budiž sláva, inspirujte se a my ztvárníme váš sen!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *